Posjet Osijeku / Посета Осијеку

Učenici nižih razreda posjetili su u petak, 12.10.2018. grad na Dravi. U dječjem kazalištu "Branka Mihaljevića", učenici su gledali predstavu "Pingvini ne znaju ispeći kolač sa sirom". Dva vesela pingvina, jedan krt i kokoš sa usisivačem, izmamili su osmijehe na lica i pobrali simpatije djece. Nakon predstave učenici su posjetili zoološki vrt, gdje su imali priliku vidjeti neke životinje prije nego li odu spavati zimski san. Zahvaljujući lijepom i toplom vremenu, prije polaska kući, učenici su vrijeme iskoristili za igru na obližnjem igralištu.

Ученици нижих разреда посетили су у петак, 12.10.2018. град на Драви. У дечјем позоришту "Бранка Михаљевића", ученици су гледали представу "Пингвини не знају испећи колач са сиром". Два весела пингвина, један крт и кокош са усисивачем, измамили су осмехе на лица и побрали симпатије деце. Након представе ученици су посетили зоолошки врт, где су имали прилику видети неке животиње пре него ли оду спавати зимски сан. Захваљујући лепом и топлом времену, пре поласка кући, ученици су време искористили за игру на оближњем игралишту.

objavio: Milan Kolundžija   datum: 17. 10. 2018.

Posjet Osijeku / Посета Осијеку

objavio: Milan Kolundžija   datum: 17. 10. 2018.

Raspored zvonjenja OŠ Borovo / Распоред звоњења ОШ Борово

Kalendar rada 2018./2019.