preskoči na sadržaj
 

DJELATNICI ŠKOLE

 

             RAVNATELJ:

             1. Tihomir Jakovljević, prof.

 

             STRUČNI SURADNICI:

             PEDAGOG

             2. Željko Trošić, dipl. ped.

             KNJIŽNIČAR

             3. Dragica Jakovljević, prof.

 

            UČITELJI / CE RAZREDNE NASTAVE

             4. Branislava Bjegović

             5. Ljiljana Dokić

             6. Smiljka Petrović

             7. Ljiljana Sremac

             8. Srđan Vasiljević

             9. Ljubica Mađarević

            10. Dragica Šekuljica

            11. Snežana Šević

 

             UČITELJI / CE PREDMETNE NASTAVE

            12. Radojka Tolić, srpski jezik

            13. Snežana Trošić, srpski jezik

            14. Slobodanka Moguš, hrvatski jezik

            15. Marica Barać – Ilić, hrvatski jezik

            16. Maja Erić, hrvatski jezik (1.- 4. razred)

            17. Dragan Rakazović, hrvatski jezik (1.- 4. razred)

            18. Svetlana Arbutina, engleski jezik

            19. Zvijezdana Zelić, engleski jezik

            20. Ljiljana Ajduković, likovna kultura

            21. Željko Bajić, glazbena kultura

            22. Jelena Bulajić, matematika

            23. Smiljka Milisavljević, matematika

            24. Dušanka Vidović, priroda i biologija

            25. Milica Nanković, kemija

            26. Ljiljana Vuković, povijest

            27. Adrijana Mirosavljević, geografija

            28. Dragana Poznanović, fizika

            29. Perica Radojčić, tjelesna i zdravstvena kultura

            30. Branislav Poznanović, informatika,tehnička kultura

            31. Marko Šukunda, pravoslavni vjeronauk

            32. Dragan Serdar, pravoslavni vjeronauk

            33. Nataša Ničić, njemački jezik

         

            ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE

            TAJNIK ŠKOLE:

            34. Dragan Todić, dipl. iur.

    RAČUNOVOĐA:

            35. Siniša Roknić, mag.oecc.

            DOMAR - LOŽAČ:

            36. Siniša Simić

            KUHARICA:

            37. Jadranka Maksimović

            SPREMAČICE:

            38. Snežana Gojkov

            39. Ivana Šajin

            40. Branka Krnjajić

            41. Slobodanka Rončević

            42. Dragana Landup

            43. Zdenka Simić

Oglasna ploča

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Tražilica






preskoči na navigaciju